چهارشنبه 25 آبان 1390 بعد از پرند واحدهای مسکونی مهاجران اراک هم با شرایط ویژه به کارکنان صنعت نفت تعلق می گیرد
آغاز ثبت نام نفتی ها برای واحد های مسکونی مهاجران اراک
ثبت‌نام واحدهای مسکونی شهر مهاجران اراک با 20 میلیون تومان وام 4 درصد سیاست‌های حمایتی دولت و باز پرداخت 12 ساله (براساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن) از هفته گذشته آغاز شد.
به گفته محمد امیرخانی مشاور وزیر نفت، کارکنان واجد شرایط صنعت نفت (به استناد ماده یک آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن که بند ج آنها نیز سبز باشد)، می‌توانند برای ثبت‌نام خرید واحدهای مسکونی مذکور به مدت یکماه به سایت مسکن صنعت نفت به نشانی http://maskan.mop.ir مراجعه کرده و در گزینه خلاصه پرونده اطلاعات خود را درج کنند.در این مرحله حدود 400 واحد مسکونی دوخوابه مسکن مهر با مساحت 80 متر مربع و قیمت هر واحد حدود 35 میلیون تومان به شاغلان واجد شرایط که ساکن یا شاغل استان مرکزی هستند، واگذار می شود.بازنشستگان واجد شرایط نیز می‌توانند با مراجعه به دفتر نمایندگی مربوطه، ثبت‌نام کنند. واحدهای مسکونی مذکور تا پایان سال 1390 قابل واگذاری و سکونت خواهد بود.
 شایان ذکر است  از 14 آبان ماه ثبت‌نام واحدهای مسکونی پرندنیز با 25 میلیون تومان وام چهار درصد سیاست‌های حمایتی دولت و نیز پرداخت وام خرید و تبدیل به احسن صندوق ‌های بازنشستگی نفت آغاز شده بود.کارکنان واجد شرایط صنعت نفت می‌توانند برای ثبت‌نام خرید واحدهای مسکونی پرند از روز شنبه 14 آبان ماه به مدت دو هفته  فرصت دارند تابه سایت مسکن نفت به نشانی http://maskan.mop.ir مراجعه کنند.
 در این مرحله (پس از شناسایی متقاضیان واقعی ) تعدادی از واحدهای مسکونی دوخوابه از پروژه پرند با همه امکانات و باتسهیلات ویژه به فروش می‌سد.این واحدهای 76 متری در بلوک‌های 16 طبقه با قیمت حدود43 میلیون تومان از امکانات متنوعی همچون پارکینگ، آسانسور، کابینت، پارکت، پکیج، رادیاتور،کنتور گاز مستقل، درب ضد سرقت و سیستم اعلان حریق برخوردار هستند. از مجموع 43 میلیون تومان قیمت کل واحد، 25 میلیون تومان از طریق وام چهار درصد تامین شده و از مجموع 18 میلیون تومان باقیمانده نیز تا سقف قیمت کارشناسی از طرف صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به افراد شاغل و بازنشسته وام خرید و تبدیل به احسن پرداخت می‌شود. واحدهای مسکونی مذکور تا پایان سال 1390 قابل واگذاری و سکونت خواهد بود.

منبع : نشریه مشعل شماره 568
نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد اين صفحه: 69078
تعداد بازديد از سايت: 114329593
تعداد بازديد زيرپورتال: 358973
اين زيرپورتال امروز: 28
در امروز: 94661
اين صفحه امروز: 9

 خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما