شنبه 28 آبان 1390 سوالات متداول
چون سوالات مطرح شده اکثرأ جنبه عمومی دارد لذا جهت سهولت، پاسخ به آنها تدریجأ به صورت ذیل ارائه می گردد ضمنأ پاسخ خصوصی بصورت تلفنی و یا ایمیل ارسال خواهد شد.


1-پروژه 2000 واحدی مهرنفت اهواز که کلنگ آن اواخر سال 89 توسط جناب  آقای دکتر میرکاظمی به زمین زده شد,  مدت 2 سال زمان اجراءپروژه است . ان شا الله اسفند 91 آماده بهره برداری و سکونت است. ضمنا این پروژه که فقط برای کارکنان واجد شرایط شرکت ملی مناطق نفت خیز اختصاص داده شده بود، اخیرأ با توافق مسئولین , بخشی از سهمیه به سایر شرکت ها در نظر گرفته شده است. بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام با تلفن 06112248526 جناب مهندس بهمنی تماس حاصل فرمائید.

2- پروژه 400 واحدی مسکن مهر مهاجران اراک که حدودأ بهار 91 قابل افتتاح و سکونت است آماده ثبت نام و پذیرش متقاضی متولد و یا ساکنین استان مرکزی است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 08613552971 مهندس کریمی تماس حاصل فرمائید.

3- توصیه می شود کارکنان محترم صنعت نفت جهت آشنائی با قوانین مسکن مهر و شرایط ثبت نام و واگذاری مسکن به آئین نامه اجرائی آن که در همین سایت است مراجعه فرمایند.

4-طبق مواد مندرج در قوانین مسکن مهر افرادی واجد شرایط هستند که تا کنون از وزارت نفت و سایر سازمانهای دولتی زمین ,مسکن و وام ارزان قیمت استفاده نکرده باشند. ضمنأ افرادی که از صندوقهای بازنشستگی صنعت نفت وام مسکن دریافت و یا تسویه و یا فک رهن نموده باشند فعلأ واجد شرایط محسوب نمی گردند.

5- در کارگروه مسکن مهر صندوقهای بازنشستگی تمهیداتی در خصوص آن دسته از عزیزان که خانه دار هستند و یا از صندوقها وام مسکن گرفته اند اندیشه شده است که در آینده خیلی نزدیک جزئیات آن کاملأ بیان خواهد شد.

6- با پیگیری فراوان و جلسات متعدد با مسئولین محترم وزارت راه و شهرسازی تعداد محدودی از واحدهای مسکن مهر پروژه کوزو شهر بزرگ پرند برای متقاضیان واجد شرایط استان تهران و مرکزی اختصاص داده شده است. جهت ثبت نام تعجیل فرمائید.

7-پروژه مسکن مهر متناسب با نوع ساخت آن ( صنعتی و غیر صنعتی)از وام ارزان قیمت 20 الی 25 میلیون تومان با اقساط 10 الی 12 ساله ( براساس ماده «1» قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن) با نرخ سود 9% در شهر تهران , 7% مراکز استانها و 4% برای سایر شهر های کشور, برخوردار است .

8-پروژه مسکن مهر اصطلاحأ 99 ساله می باشد و برای رفع مشکل مسکن کارکنان ,با در آمد کم است .بنابراین خرید و فروش آن فعلأ مقدور نیست .

9- ثبت نام اولیه ( فراخوان) صرفأ جهت شناسایی متقاضیان واقعی و مشخص شدن استان مورد علاقه است, بنابراین ثبت نام جداگانه در هر پروژه مثل پرند, اهواز, مهاجران و غیره عملیاتی و ملاک خواهد بود.

10- ثبت نام در تعاونی های مسکن به قوت خود باقی است و بطور مستقل به فعالیت خود ادامه می دهند ولی ثبت نام در سایت کارکنان صنعت نفت بطور فراگیر است و حتی اعضای محترم تعاونی های مسکن نیز در صورت تمایل و واجد شرایط بودن می توانند شرکت کنند.

11- جهت تسریع در کار پروژه ها، کارگروهی متشکل از نمایندگان تام الاختیار 4 شرکت اصلی, ستاد و صندوقهای بازنشستگی صنعت نفت تشکیل شده است . لذا کارکنان محترم می توانند جهت اطلاعات بیشتر به نماینده شرکت ها مراجعه فرمائید.

ادامه پاسخها با رویکرد صندوقهای بازنشستگی

نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد اين صفحه: 69077
تعداد بازديد از سايت: 114328501
تعداد بازديد زيرپورتال: 358970
اين زيرپورتال امروز: 25
در امروز: 93569
اين صفحه امروز: 8

 خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما